tel. : +48 697680922

TomaszKodterka

Adwokat Tomasz Kosterka jest członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach od stycznia 2014 roku. Studia ukończył w trybie stacjonarnym w 2013 roku na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobył współpracując z Kancelarią Adwokacką Adwokata Arkadiusza Fojcika przez cały okres  studiów, które rozpoczął w 2008 roku. W trakcie aplikacji adwokackiej Adwokat Tomasz Kosterka zdobywał doświadczenie współpracując z Adwokatami i Radcami Prawnymi prowadząc stałą obsługę podmiotów gospodarczych oraz związków zawodowych. Doświadczenie zawodowe zdobył biorąc udział w ponad 500 postępowaniach sądowych w szczególności z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego. Obecnie Adwokat Tomasz Kosterka świadczy kompleksowe usługi w ramach prowadzonej kancelarii w zakresie wielu dziedzin prawa zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Adwokat Tomasz Kosterka chętnie zajmuje się sprawami precedensowymi dotyczącymi problematyki nowych technologii i problemów prawnych, w których nie ma jeszcze utrwalonej linii orzecznictwa oraz poglądów doktryny.

Usługi Kancelarii świadczone są na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego. Adwokat Tomasz Kosterka stale współpracuje z innymi Adwokatami i Radcami Prawnymi na terenie całego kraju.